KONST / Litografier / Färglitografi 12498232
nr 1249 8232
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Björkar. Signerad, numrerad 140/360. Motivet: 24x50 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:57:26
21/4 19:41:47
500 kr
22/4 10:51:44
Per Julius
Läs mer om Per Julius